קורסים אונליין עם תעודה ולימודים לתואר

רבים אשר משתחררים מהצבא, פונים בשלב זה או אחר לכיוון של לימודים ורכישת מקצוע לחיים. האופציות הן רבות, יש מי שמתחיל מהשלמת בגרויות או שיפור ציונים של מבחני הבגרות, ישנם אחרים אשר פונים למסלול לימודי תעודה או קורסים מקצועיים שיאפשרו להם לעבוד בטווח הקרוב. אך לימודים אינם נחלתם הבלעדית של חיילים משוחררים, כיום ללימודים אין גיל, ישנם למשל מתעניינים בהסבת מקצוע בשלב כלשהו בחיים, ישנם הרוצים להעשיר את הידע שלהם בתחומי לימוד שונים זאת אפשרי כמובן באמצעות קורסים מקצועיים אונליין או פרונטליים. קורסים אונליין עם תעודה הוא מסלול לימודים מבוקש, דרך מהירה לפיתוח קריירה ותחילת עבודה. ישנם גם רבים אשר מתחילים בלימודים לתואר במטרה לרכוש מקצוע מבוקש הדורש מסלול לימודים ארוך טווח באקדמיה. לימודים באשר יהיו – לימודי תעודה, קוסים אונליין או תואר, הם נושא חשוב ובעל משמעות רבה עבור אחוז גדול מהאוכלוסייה בישראל. מעטים האנשים אשר לא עברו שלב כזה או אחר במהלך חייהם בתחום הלימודים.

קורסים אונליין עם תעודה יש בשלל תחומים: מחשבים, הייטק, שוק ההון, רפואה משלימה, עיצוב, ניהול, כלכלה, עסקים.. רשימת מקצועות אינסופית לבחירתכם.

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

קורסים שיש בהם עבודה

לימודי פסיכולוגיה
פסיכולוגיה
פסיכומטרי

לימודים ללא בגרות, או אולי עם?

פעמים רבות מוצאים עצמם חיילים משוחררים, וגם אנשים מבוגרים יותר, בפני הצורך להשלים בגרויות או לפחות בפני הצורך לשפר ציונים טרם תחילת מסלול קורסים אונליין, לימודי תעודה או תואר. בעולם של היום, מקומות עבודה רבים דורשים הצגת תעודת בגרות מלאה, וישנם מקומות רבים שאף דורשים תואר ראשון כתנאי קבלה, גם אם תחום הלימודים אינו משנה לתפקיד, כמו במקרה של תפקידי אדמיניסטרציה שונים, אך חשוב לזכור שכיום ישנם גם מסלולי לימודים ללא בגרות, כלומר אפשר ללמוד ולהצליח בחיים ללא בגרות מלאה, כאן, בפורטל לימודים אנו מנסים לעשות סדר ולהראות את כל הצדדים כך שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה לכם לעתיד עם מקצוע מתאים וטוב..

לימודי תעודה ללא בגרות מלאה

רבים מגיעים לקורסי תעודה והכנה עבור השלמת בגרויות לקראת לימודים במסגרת אקדמית כדי להמשיך ללימודים גבוהים. בגרות מלאה לרוב היא תנאי קבלה במוסדות רבים להשכלה גבוהה. חלק מהמוסדות מחייבים רק מעבר לימודי תעודה התחום, אחרים מחייבים ממוצע מעל רף מסוים מה שגורם למתעניינים רבים לשפר את ציוני הבגרות באופן עצמאי, באמצעות קורסים אונליין עם תעודה או דרך מעבר מכינות והכנה רלוונטית למקצוע שבחרו. נדגיש כי בכדי להירשם למסלול לימודי תעודה אין צורך בבגרות כלל, לא חלקית ולא מלאה. לימודי תעודה לרוב נועדו לפתוח את האפשרות לרכוש מקצוע מבוקש לחיים במסלול לימודים קצר ומקצועי.

קורסים אונליין ולימודי תעודה

ישנן אופציות מגוונות של לימודים שסיומם בהצלחה מקנה לבוגריו תעודה. בין התחומים אפשר למצוא קורסי מחשבים רבים, לימודי הנדסאות, עיצוב פנים, ועוד. קורסים מקצועיים אלו לרוב הינם פרקטיים, כך שבוגריהם יכולים להשתלב במקצוע לחיים עם תום הלימודים. יש מי שלוקח קורס מחשבים במסגרת לימודי תעודה בשביל השימוש העצמי, למשל קורס יישומי מחשב שונים כמו תוכנות האופיס, שימוש באינטרנט, וכדומה. יש מי שנרשם לקורסים שונים בתחום בשביל לפתוח דלתות בעבודה, למשל, לימודים של יישומי אקסל מתקדמים יוכלו לסייע לו במעבר לתפקיד מגוון יותר במקום העבודה, או בגלל שהמשרות אליו הוא פונה מצריכות ידע וכלים בתוכנה זו.

ישנם לימודי תעודה וקורסים מקצועיים / קורסים אונליין, כמו למשל קורס תכנות. הבוגרים שסיימו לימודים בתחום זה, יכולים להשתלב במגוון משרות המצריכות ידע בשפות תכנות הרלוונטיות. ישנם גם מקומות עבודה שלא מסתפקים בבוגרים שסיימו לימודי תעודה בתחום, אלא מצריכים תואר ראשון. גם בתחומי העיצוב אפשר למצוא לימודים שהינם לצורך תעודה, ולעומתם מוסדות שמציעים לימודים באותו תחום אך לתואר מוכר.

קורסים ולימודי תעודה לתואר

תואר ראשון כיום מהווה תנאי בסיסי בהרבה מקומות עבודה, ולכן רבים פונים ללמוד תואר ראשון, אם במכללה ואם באוניברסיטה. למשל מי שרוצה לעבוד בתפקידים אדמיניסטרטיביים מגוונים שאינם מצריכים תחום לימודים ספציפי, אך כן מחייבים תואר ראשון, נהנים ממגוון רחב של קורסים אונליין עם תעודה, מתוכם הם יכולים לבחור. במידה ותחום הלימוד באמת אינו קובע, ניתן לקחת את התחומים המעניינים אותנו יותר, או לפחות את אלה הנחשבים כפחות קשים. ישנם מקצועות מבין מסלולי הלימודים שמחייבים תואר מסוים בכדי לעסוק בהם. למשל בכדי להיות מהנדס אלקטרוניקה יש צורך לסיים בהצלחה תואר בהנדסה. מקומות עבודה מסוימים אף מחמירים בדרישות ומציינים כי הם מקבלים רק בוגרי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה שלמדו במוסדות מסוימים, לרוב בטכניון ובאוניברסיטאות. יש גם מי שמחייבים סיום מסלול לימודים בציון מסוים ומעלה בשביל להתקבל.

יש גם את מי שממשיך באקדמיה ופונה אל לימודים לתארים מתקדמים יותר מאשר קורסים אונליין עם תעודה, כמו תואר שני, ואף ללימודי דוקטורט. לימודים לתארים מתקדמים יותר מותנים בסיום תואר ראשון והשלמת מספר קורסים במסגרת לימודי תעודה. חלק מהמוסדות מצריכים סיום מעבר תואר ראשון במוסדות מסוימים, ובציון שחייב לעבור סף מסוים. באחרים, תנאי הקבלה עשויים להיות פחות קפדניים. ישנם תחומים בהם תואר ראשון אינו מספיק בכדי להשתלב בתפקידים המבוקשים ולכן יש צורך להמשיך בלימודים לתואר שני. בתחום הפסיכולוגיה למשל, בכדי לעסוק בתחום יש צורך בתואר שני, היות ומעטים מתקבלים ישנה תחרות מאוד גדולה בין הסטודנטים. זו אחת הסיבות, לבדוק את כל האופציות בטרם בוחרים את תחום הלימודים. לבדוק מה הן אופציות התעסוקה, כמה שנים יש ללמוד לשם כך, מה הסיכויים לקבלה להמשך הלימודים, וכדומה. בחלק מהמקרים, ישנו פתרון של תואר שני במכללות היות ותנאי הקבלה עשויים להיות פחות מחמירים.

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!