אודות פורטל לימודים

פורטל לימודים הוקם על מנת לתת לך תשובות לכל השאלות בנושא לימודים, ולסייע לך בכל שלב בו אתה נמצא. אם השתחררת מהצבא, חזרת מטיול בחו"ל, מתלבט לגבי פסיכומטרי, שיפור בגרויות, אולי אפילו נבחנת באמי"ר, או סיימת בדיוק תואר ראשון, זה הזמן להיעזר בנו. פורטל לימודים מכיל את כל המידע הנחוץ לך על מנת לתכנן את המשך הדרך המקצועית.

אצלנו בפורטל לימודים יודעים עד כמה יכולים להיות מבלבלים כל הפרטים הקטנים.

תן לנו להרגיע אותך, כולם עוברים את השלב הזה עד שמתחילים בפועל מסלול לימודים כלשהו. שואלים שאלות, מתבלבלים ומחפשים תשובות. מוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ מתחילים לרדוף אחריך, לשלוח דואר אלקטרוני אחת לכמה ימים על תחומי לימודים שאולי יעניינו אותך, מזמינים לימי עיון, לכנסים, שולחים מידעונים בדואר על לימודים, מבטיחים מלגות ואפשרויות מימון – הכול כדי שתרשם. ההורים המליצו על אוניברסיטאות בארץ, החברים ממליצים על מכללות, החבר'ה מהצבא עוד משפרים בגרויות והדודים אמרו ש"בלי תואר ראשון לא תמצא עבודה"? אתה בכלל לא יודע אם לימודים זה בשבילך, ואם כן, מה ללמוד? לימודי תואר? לימודי תעודה? מה בכלל ההבדל ביניהם?

תן לנו להדריך אותך בעולם הזה, ולהעניק לך מעט מהניסיון שצברנו במשך שנים רבות. תנאי קבלה, גיליונות ציונים,  ממוצעים, הכול נשמע אותו דבר? בדיוק לשם כך הקמנו עבורך פורטל לימודים.

אנחנו נלווה אותך מעכשיו, ועד שתרגיש בטוח ובקיא בכל המושגים. המטרה שלנו בפורטל לימודים היא לעזור לך להתמצא, להבין את אפשרויות הלימודים העומדות בפניך ואת מוסדות הלימוד הרלוונטיים עבורך. לא תצטרך עוד לחפש בין המסלולים השונים שמוסדות הלימוד מציעים, לברר על תנאי קבלה דרך חבר של חברה ולהמתין שעות בטלפון למחלקות ההרשמה.

פורטל לימודים הוקם כאינדקס הגדול והמקצועי ביותר לתחומי הלימוד בישראל. אין לנו ספק שאיכות המידע שאספנו בעבורך תסייע לך להחליט, לבחור, לדעת ולהרגיש בטוח יותר בהמשך הדרך.