לימודי אנגלית

לימודי אנגלית יכולים להתבצע במגוון מסגרות, בבתי הספר היסודיים, בתיכונים, במסגרת קורס אנגלית אונליין / בכיתה מטעם מוסדות ללימודי שפות, משרד העבודה, לימוד אצל מורה פרטי, קיים גם קורס לימודי אנגלית אונליין, ועוד. לימודי אנגלית יכולים להיות גם ממגוון סיבות, אפשר ללמוד אנגלית במסגרת לימוד אנגלית לילדים בבתי הספר, במסגרת לימוד אנגלית למתחילים / למבוגרים בחוג העשרה לכיף או לידע הכללי, לקראת טיול לחו"ל או אפילו מעבר מגורים לארץ דוברת אנגלית, לימודי אנגלית יכולים להיות גם לשיפור היחסים עם הקולגות מעבר לים אפשר למצוא אוכלוסייה מגוונת שבוחרת באופציה של לימודי אנגלית החל מילדים קטנים שמגיעים לחוגים, תלמידי בתי ספר שמעוניינים לשפר את הישגיהם בלימודים, מבוגרים שרוצים להבין טוב יותר סרטים וסדרות בטלוויזיה, אנשים שאוהבים ללמוד שפות, ועוד רבים משכבות אוכלוסייה שונות ומגילאים שונים. ללמוד אנגלית אפשר אונליין, בכיתה ובכל מסגרת שנוחה וטובה לכם

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

ללמוד אנגלית בכיף

לימוד אנגלית למתחילים ומתקדמים

לימודי אנגלית אונליין (כמו עם ספיזי) או במוסד לימודי מתחלקים לפי רמות, כאשר יש לימוד אנגלית למתחילים שזו רמה המיועדת עבור מי שאינו בקיא בשפה, וישנו גם קורס אנגלית אונליין ברמות בינוניות מתקדמות, ועד לאנגלית ברמה עסקית המיועדת עבור מי שכבר שולט בשפה ומעוניין להרחיב את הידע במונחים מקצועיים. מי שנרשם לקורס לימודי אנגלית במסגרת פרטית, או אפילו חוג, לרוב יעבור מבחן שיסייע לקבוע את הרמה המתאימה לו. בבתי הספר, הלימוד מתבצע באופן הדרגתי, כך שבכל שנה מתקדמים יותר.

לימוד אנגלית לילדים 

כיום, ישנם אפילו גנים שמכניסים לימודי אנגלית כחלק מהתוכנית שלהם. זה יכול להיות משולב במשחקים, כך שהילדים יוכלו ללמוד אנגלית ולרכוש אוצר מילים בסיסי כמו "כדור", "שולחן", ותקשורת בסיסית כמו "מה שלומך?", "יום הולדת שמח" וכדומה.

קורס אנגלית אונליין ובכיתה

קורסים מתקדמים כוללים אוצר מילים של שיחות שוטפות בעניינים שונים, ויכולת לקרוא ספרות מקצועית, עיתונות זרה, להבין סרטים גם ללא תרגום, ועוד. קורס אנגלית אונליין ברמה עסקית, מכשיר את הלומדים להבין אנגלית ברמה גבוהה מאוד, שמאפשרת להם להתנהל בעולם העסקי תוך הבנת מושגים הלוקחים מעולם זה ולאו דווקא אוצר מילים יום יומי. לימודי אנגלית אונליין או במסגרת פרונטאלית מקנים יתרון יחסי ללומדים אותם, זאת היות ומרבית האוכלוסייה אינה שולטת בשפה האנגלית ברמה שכזו.

לימודי אנגלית עסקית

לימודי אנגלית עסקית לרוב אינם מושכים אנשים שמגיעים ללמוד אנגלית בשביל הידע הכללי, היות וזהו קורס מאוד פרקטי שמטרתו לשפר את השליטה בשפה מבחינת מונחים מהעולם העסקי. לימודי קורס אנגלית אונליין יכולים לכלול מונחים מקצועיים רבים בתחמי הטכנולוגיה והעסקים והם מתאימים בעיקר לאנשים שעבודתם מצריכה שליטה בשפה ברמה גבוה מאוד. קורס לימודי אנגלית מסוג זה כולל לימוד אוצר מילים המורכב ממונחים מקצועיים שונים, הן ברמה המדוברת והן ברמה הכתובה. למשל ניסוח אי מיילים, מסמכים רשמיים אחרים, וכדומה.

איפה ללמוד אנגלית?

מלבד תוכנית לימודי אנגלית בבתי הספר – לימוד אנגלית לילדים, כאמור, ישנן מסגרות נוספות בהן אפשר ללמוד אנגלית. ישנם מסלולי לימוד אנגלית למתחילים במתנ"סים השונים, מורים פרטיים, קיים קורס אנגלית אונליין כמו ספיזי או e-Berlitz, וכן קורסים באוניברסיטאות ובמכללות, בתי ספר פרטיים ללימוד שפות, וכדומה. מי שבוחר מרצונו החופשי ללמוד אנגלית ולהירשם למסלול לימודי אנגלית יבחר את המסגרת המתאימה לו ביותר. יש את מי שמעדיף שיעור פרטי מתי שנוח לו, ולהתקדם בקצב המתאים לו בלבד, מי שבוחר בבתי ספר לשפות שמציעים שיעורים של אחד על אחד, ויש גם את מי שמעדיף לימודי אנגלית אונליין או במסגרת של כיתה, עם ימים ושעות קבועות.

הבחירה של לימודי אנגלית תהיה גם בהתאם לרמה הרצויה. למשל מי שרוצה ללמוד אנגלית ברמה גבוהה מאוד, בעיקר לצרכי עבודה, יבחר במוסד המציע קורס אנגלית ברמה זו, למשל לימודי אנגלית עסקית. ישנם קורסים ארוכים יותר, וכאלה המקיפים חומר רב המועברים בצורה רצינית במיוחד, כל אחד בוחר בהתאם לפרמטרים החשובים לו, כמו מרחק, זמני השיעורים, עלות, תכנים, וכדומה. ישנם גם קורסים של לימודי אנגלית לפי שכבות גיל, למשל לימוד אנגלית לילדים, גיל הזהב, גילאי התיכון, חטיבת הביניים, בתי ספר יסודיים, לפני צבא, וכדומה.

ללמוד אנגלית, כל הסיבות!

אנגלית הינה שפה מאוד פרקטית, כך שמי שבוחר באופציה של לימודי קורס אנגלית אונליין נהנה מהכרת השפה המדוברת ביותר בעולם. דבר זה ישמש אותו בצפייה בסדרות טלוויזיה בשפה האנגלית, בסרטי קולנוע, בביקור במדינות מעבר לים, ועוד. בשוק העבודה, ידיעת השפה האנגלית מהווה יתרון בתפקידים רבים, ולפעמים זו אף דרישת חובה. מי שאוהב ללמוד שפות ועושה זאת בשביל הידע הכללי, ייהנה במיוחד מקורס של לימודי אנגלית זאת היות ולימודי קורס אנגלית יתנו לו שליטה בשפה בה ייתקל פעמים רבות, כך שזה לא רק להנאה, אלא גם תורם באופן פרקטי לחיי היום יום. בל נשכח את החשיבות של לימוד אנגלית לילדים שמקנה לקטנטנים יכולת לצמוח בשפה נוספת, נרכשת.

לימודי אנגלית בישראל

Berlitz – מרכז ללימודי שפות ביניהם לימודי אנגלית. במרכז Berlitz ניתן למצוא מגוון מסלולי לימודי אנגלית, מסלול אישי, קבוצתי, סמינרים לעסקים ועוד. מרכזי הלימוד בארץ: אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, קרית ביאליק, ראשון לציון, רמת גן, רעננה ותל אביב.

Wall Street – בית ספר ללימודי אנגלית אשר מציע את לימודיו ב-23 מדינות ברחבי העולם. בית הספר Wall Street מציע מגוון קורסים וסדנאות של לימודי אנגלית הן למתחילים והן למתקדמים. מרכזי הלימוד בארץ: תל אביב, באר שבע, אשדוד, קרית ביאליק, ראשון לציון, פתח תקווה רעננה, רחובות וחיפה.

דיאלוג – בית ספר לשפות במסגרת לימודי המשך של האוניברסיטה הפתוחה. דיאלוג מציעים מגוון קורסים של לימודי אנגלית, קורס אנגלית עסקית, אנגלית אקדמית ועוד. הקורסים מוצעים ברמות שונות, לימוד אנגלית למתחילים ומתקדמים. עם סיום הלימודים בהצלחה מוענקת לסטודנט תעודה. מרכזי הלימוד בארץ: תל אביב, באר שבע, חיפה, ירושלים, כפר סבא, מודיעין, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, רעננה.

ILC – החברה הישראלית לשפות בע"מ – מרכזים ללימודי שפות בשיטה אינטנסיבית עד להבנת השפה החדשה על בוריה. החברה מציעה קורס אנגלית אונליין לצד שיעורים פרטיים וכן שיעורים קבוצתיים, שיעורים במרכזי הלימוד, בביתו של הלקוח ואם מדובר בעסק אף בבית העסק. לימודי אנגלית מוצעים ב-7 רמות שונות. החברה מציעה את שירותיה בפריסה ארצית.

בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית – בית ספר עבור לימוד אנגלית למתחילים ולמבוגרים הגדול בארץ, מציע מגוון תוכניות ללמוד אנגלית. מבחן אמי"ר, GMAT, NCLEX ורבים נוספים. במוסד זה מוצע קורס אנגלית למגזר הפרטי, לחברות, ארגונים, קורסים אישיים, קורסים של הכנה למבחנים ורבים נוספים. הסניפים בארץ: רמת גן, ירושלים, חיפה ורעננה.

מוסדות נוספים בהם ניתן לרכוש לימודי אנגלית אונליין ופשוט ללמוד אנגלית: המכללה האקדמית בית ברל, סמינר הקיבוצים, המכללה האקדמית כנרת, המכללה למנהל, המי"ל, מכון לנדר, אודי בית ספר לאנגלית, הקידמה הצפונית, מכללת אורנים, Global One ועוד… ישנם בית ספר ייעודיים עם תוכניות שונות של לימוד אנגלית לילדים המביאות גישה תואמת לתלמידים.

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!
לימודי מחשבים
מחשבים
קורס ניהול מחסן
ניהול מחסן
לימודי פסיכולוגיה
פסיכולוגיה
פסיכומטרי