קורס שוק ההון

מטרתם של לימודי שוק ההון לתואר או קורס שוק ההון לתעודה היא להכשיר את בוגריהם לעסוק בתפקידים שונים בשוק ההון ובעולם הבנקאות. יחידות המסחר של שוק ההון הן ניירות ערך, ובשוק זה המסחר המתבצע הוא בהון. השוק מתחלק לשוק מניות ולשוק אגרות חוב. המשתתפים במסחר הם חברות ואנשים פרטיים, כאשר הציבור יכול לרכוש ולמכור ניירות ערך. הביקוש לאנשי מקצוע בתחום נובע מהעובדה ששוק זה מהווה מכשיר פיננסי בעל משמעות גדולה בכלכלה בת ימינו. מתחילים את הדרך בעולם הזה דרך קורס מסחר בשוק ההון המתמקד בעיסוק המבוקש.

קורס שוק ההון אונליין

לימודי שוק ההון קורסים מקצועיים לקריירה משגשגת

 

 

 

שטח פרסומי שלך!

קליק לפרטים

 

 

 

 

 

 

 

לימודי שוק ההון

ישנם תארים ראשונים המכשירים בוגרים שיוכלו להשתלב במגוון תפקידים בשוק ההון, וגם קורסי תעודה שונים בתחום. בין הקורסים הנלמדים במסגרת לימודי שוק ההון: סטטיסטיקה, חשבונאות, ניהול תיקי השקעות, מימון, תורת הפירמה, אקונומטריקה, ניהול פיננסי, מדיניות מוניטארית, שימושי מחשב, בנקאות, מתמטיקה, שוק ההון בארץ, דוחות כספיים, דיני בנקאות, ביטוח, שוקי מט"ח, כלכלה, משפט ישראלי, ניהול, משאבי אנוש, כלכלת מזרח תיכון, כלכלת רשתות, דוחות מתואמים, פיזור סיכונים ועוד.

אחרי הקורס, עבודה בשוק ההון

בוגרי מסלול לימודי שוק ההון שסיימו תואר ראשון בתחום, עשויים לבחור להמשיך בלימודים גבוהים יותר כמו תואר שני או דוקטורט. בין התארים הפופולאריים: תואר שני במנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש, כלכלה, ניהול השקעות וניירות ערך ועוד. בוגרי קורס שוק ההון לעיתים משתלבים בתפקידים באקדמיה, למשל מתרגלים בתחום, ובהמשך אפילו מרצים. בין התפקידים בהם משתלבים בוגרי מסלול לימודי שוק ההון ישנם תפקידי ניהול בבורסה לניירות ערך, הן בארץ והן בחו"ל, תפקידי ניהול ומפתח בחברות האשראי, תפקידים מגוונים במערכת הבנקאית ועוד.

קורס שוק ההון למתחילים אונליין

בין הקורסים השונים המוצעים במסגרת מסלול לימודי שוק ההון אפשר למצוא גם מגוון קורסים למתחילים. הדבר יכול להתאים למי שרוצה לבחון ולראות האם התחום הזה מתאים לו, בטרם יפנה ללימודים מתקדמים בתחום. קורסי בסיס יכולים להתאים גם למי שרוצה להכיר יותר טוב את השוק, אך מבלי לכוון להשתלבות באופן מקצועי, אלא יותר לפתח חוש קיים ולנצל זאת עבור עצמו. מסלול לימודי שוק ההון למתחילים יכולים למשוך גם את מי שמעוניין להרחיב את הידע הכללי. ישנם גם כאלו המגיעים בכדי לטעום, ונשאבים לעולם מרתק ומאתגר זה.

קורס מסחר בשוק ההון – קורס מט"ח

קורס שוק ההון בתחום המט"ח נועד להכשיר את הבוגרים לסחור בשוק המט"ח כדי שיוכלו להפיק באמצעותו רווחים גבוהים ככל האפשר. בין היתר, לומדים במהלך קורס לימודי שוק ההון כיצד לזהות מגמות, דבר שיאפשר סחר יעיל ופורה. הלימודים מקיפים, זאת היות ומדובר בשוק הכולל סיכונים רבים. בין היתר אפשר למצוא בלימודים אלו מתעניינים שמעוניינים להרחיב את הידע בשביל עצמם, כלומר כדי שיוכלו לסחור באופן יעיל יותר מהצד. ישנם רבים המגיעים לקורסים כמו קורס שוק ההון בכדי לרכוש לעצמם מקצוע. מסלול לימודי שוק ההון בתחום המט"ח פותחים אופציות תעסוקה המושכות רבים שמרגישים כי יש באפשרותם לעשות זאת ביעילות, ולסייע לאחרים להגדיל את הונם תוך כדי שהם עושים זאת לפרנסתם, ותוך הנאה מרובה מהאדרנלין הרב שעובר בהם במהלך העבודה.

קורס אנליסט בשוק ההון

מי שמוצא עצמו נהנה מקריאה וניתוח של דוחות כספיים, יוכל לבחור בקורס אנליסטים במסגרת לימודי שוק ההון. לימודי קורס שוק ההון שכאלה מאפשרים הבנה מעמיקה של הדוחות, מטרתם, מה עליהם לכלול, מה עושים עם הנתונים ועוד. בקורס נלמד חומר תיאורטי רב, ומתרגלים באופן מעשי את הניתוחים השונים שנאלץ אנליסט לעשות במסגרת תפקידו. בין היתר מבינים במהלך הלימודים אילו תכונות רצוי שיהיו באנליסט טוב. אנליסטים עוסקים בין היתר בבחינת הביצועים הכספיים של החברה. הם עושים זאת תוך כדי מעבר על הודעות שהחברה שחררה לבורסה, מעבר על דוחות רווח והפסד, קריאת המאזנים וכדומה.

קורס השקעות בשוק ההון – קורס ניירות ערך

בכדי לעסוק בתחום ניירות הערך יש צורך בהוצאת רישיון מיוחד לכך. במסגרת לימודי שוק ההון אפשר למצוא קורס שוק ההון המכשיר את הבוגרים לעסוק בתחום, ומכין אותם לקראת הוצאת הרישיון. בוגרי הלימודים משתלבים במגוון תפקידים, למשל: יועצי השקעות, ניהול תיקים וכדומה. אין צורך בידע קודם בכדי להתקבל ללימודי קורס שוק ההון, ואפשר למצוא קשת רחבה של אנשים המגיעים לתחום זה, חלקם עושים הסבה מתחום אחר, אצל אחרים זהו תפקידם הראשון בשוק העבודה, וישנם גם מתעניינים במסלול זה של לימודי שוק ההון שעושים זאת לשם רכישת ידע וכלים אך לא לשם רכישת מקצוע.

קורס שוק ההון מחירים והמלצות

כמה עולה קורס שוק ההון למתחילים או סוחרים מנוסים, מה המחיר של קורס שוק ההון אונליין או במסגרת מוסד לימודי, כמה עולה ללמוד לסחור בבורסה, מה המחיר של לימודים המבטיחים מקצוע מבוקש בו ניתן להתפרנס דרך בית השקעות כשכירים, מנהלי תיקי השקעות כעמצאיים, סוחרים מדופלמים מצליחים? צרו קשר לקבלת מחיר לכל קורס בתחום לימודי שוק ההון.

מקצועות לימוד נוספים:

לימודי הנדסה
כל הזכויות שמורות Portel לימודים בישראל Ⓒ