קורס עיצוב גרפי

קורס לימודי עיצוב גרפי מתאים לכל אחד ואחת המעוניינים לרכוש ידע בעולם הגרפיקה והעיצוב, לימודי קורס עיצוב גרפי מאפשרים להשתלב במגוון משרות נחשקות בשוק העבודה בארץ ובחו"ל. בעידן המודרני בו אנו חיים יש דרישה למעצבים גרפיים מוכשרים ויצירתיים אשר שולטים במגוון תוכנות גרפיקה ובטכניקות עבודה מתקדמות וחדשניות. עד לפני מספר שנים רוב עבודתו של המעצב הגרפי התמקדה בעיצוב מוצרי דפוס כמו קטלוגים, ברושורים שונים לפרסום וקידום מכירות, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב עלונים וכדומה. כיום, רוב עבודתו של המעצב הגרפי מיועדת לפרסום באינטרנט, עיצוב אתרים וניוזלטרים, עיצוב באנרים ועבודות גרפיקה נוספות כמו יצירת מצגות שניתן לשלוח במייל, אנימציות מקוריות וכדומה.

לימודי עיצוב גרפי מציעים קורסים רבים ומגוונים. חלקם מיועדים למי שמחפש מה ללמוד כדי לרכוש מקצוע לחיים, אחרים מציעים טעימה מעולם הגרפיקה הממוחשבת, ישנם קורסי עיצוב גרפי מקצועיים שקהל היעד הוא גרפיקאים שמחפשים רמה גבוהה יותר של לימוד כמו שיפור יכולות בנושא של חווית משתמש UI/UX, אחרים מחפשים לפתח תחביב בעזרת לימודי עיצוב גרפי. עולם העיצוב הממוחשב צובר תאוצה, זאת היות ותחומים רבים הופכים לממוחשבים, עולם הפרסום משתמש רבות בגרפיקה, ואומנים רבים עוברים לשלב בין איור, רישום, ועיצוב, לבין המחשב. לכן, גם ההיצע של קורס עיצוב גרפי וגם קהל היעד של לימודי עיצב גרפי הינם מגוונים.

קורס עיצוב גרפי

 

 

 

שטח פרסומי שלך!

קליק לפרטים

 

 

 

 

 

 

 

קהל היעד קורס עיצוב גרפי

כל מי שנמשך אל עולם העיצוב הממוחשב יכול למצוא עניין בקורסים של לימודי עיצוב גרפי. גם אנשים שאינם מחפשים קריירה בעיצוב וגרפיקה, מבלים זמן בעריכת קבצי תמונות, בהכנת כרטיסי ברכה מתמונות שלהם ושל בני משפחתם, מעיצוב הזמנות ימי הולדת עבור עצמם, ועוד. יש את מי שמשחק עם תוכנות העיצוב הגרפיות בכוחות עצמו, ואחרים שמעדיפים להירשם אל קורס עיצוב גרפי ולרכוש ידע וכלים שישמשו אותם בהזדמנויות שונות.

היות וישנם קורסים רבים, ברמות שונות, גם קהל היעד משתנה. קורס עיצוב גרפי קצר המספק בסיס לתחום, קורסים קצרים שנותנים טעימה מעולם הגרפיקה עשויים למשוך קהל שמעוניין להתעסק מעט עם גרפיקה, בתור תחביב, למשל כדי להעלות תמונות ערוכות לבלוג או לפייסבוק. אחרים, פונים אל לימודי עיצוב גרפי כדי לקבל מושג האם עולם זה מתאים להם בתור מקצועלחיים, ובמידה וכן, להירשם לקורס מתקדם מאוחר יותר. קורסים מתקדמים במסלול לימודי קורסעיצוב גרפי מושכים אנשי מקצוע מהתחום, שרוצים לרכוש כלים נוספים, ובכך להעצים את היתרונות שלהם מול המתחרים.

קורס עיצוב גרפי קצר או מורחב 

משך הלימודים של קורס עיצוב גרפי משתנה מקורס לקורס. לימודי עיצוב גרפי בסיסיים שמטרתם לתת טעימה, עשויים לארוך מספר מצומצם של מפגשים. קורסים אחרים שכוללים מספר רב יותר של תוכנות, ומטרתו להכשיר אנשי מקצוע, לרוב יהיה ממשוך ויימשך כמה חודשים ואולי אף יותר מכך. קורס עיצוב גרפי לימודי תעודה בדרך כלל אורך כמה חודשים, קורס של הנדסאי גרפיקה אורך בסביבות השנתיים. לימודי עיצוב וגרפיקה כוללים גם חומר תיאורטי, אך משלבים גם תרגול מעשי, אותו יש לעשות גם מעבר לשעות הלימוד. חלק ממוסדות הלימוד מעמידים לשם כך כיתות תרגול מיוחדות.

מדוע כדאי ללמוד עיצוב גרפי?

כאמור, לימודי עיצוב גרפי מאפשרים להשתלב במשרות אטרקטיביות בתחום, הן במשרדי פרסום המחפשים אנשי קריאייטיב וביצועים איכותיים ויצירתיים או בבתי דפוס ובמשרדי גרפיקה ועיצוב, והן בחברות הניו מדיה כמו חברות לבניית אתרים וחברות פרסום המתמחות בשיווק באינטרנט. כמו כן, בוגרי קורס עיצוב גרפי יכולים להקים חברה עצמאית ולעבוד כפרילנסרים מול חברות שונות בשוק, יש העובדים מהבית בעוד אחרים מעדיפים לשכור משרד במיקום מרכזי.

מטרת קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי מאפשר לבוגרים לשלוט ברזי הגרפיקה ולרכוש ידע תיאורטי ומעשי במגוון תחומים הנדרשים לעבודת הגרפיקאי כמו טיפוגרפיה, קומפוזיציה, תורת הצבעים וכו'. כמו כן, בהתאם לקורס הנבחר לומדים תוכנות גרפיות מקצועיות כמו פוטושופ, אדובי אילוסטרטור, אינדיזיין ותוכנות אחרות. לכן, לפני שנרשמים לקורס זה או אחר חשוב לעיין בתוכנית הלימודים ולבחור קורס עיצוב גרפי מקצועי המספק ידע רב ומאפשר לרכוש ארגז כלים הנדרש לעבודתו היומיומית של המעצב הגרפי. יחד עם זאת, ניתן לבחור קורס מקצועי קצר בתחום מסוים כמו קורס פוטושופ בלבד או קורס עיצוב אתרים.

קריירה בעיצוב גרפי – עבודה בסביבה מתקדמת

מעצב גרפי עובד בסביבה ממוחשבת מתקדמת. חלפו הימים בהם מעצבים שרטטו לוגו או הכינו עיצובים על פיסת נייר. כיום הם נעזרים בתוכנות מתקדמות ועליהם לשלב באופן מושלם בין טכניקה מעולה ויצירתיות. עבודת הגרפיקאי מספקת ומאפשרת לו להפגין את כישוריו הייחודיים וליהנות מעבודה יצירתית ומאתגרת במהלכה עליו לתרגם את דרישותיו ורצונותיו של הלקוח לתוצר גרפי מרשים, מקורי וייחודי.
חשוב להדגיש כי מעצב גרפי נדרש בעבודתו להפגין מעבר ליצירתיות וכישורים טכניים מאחר ועליו לאפיין את הלקוח, להבין את צרכיו הייחודיים, לבדוק מתחרים במידת הצורך, כמו לפני הכנת לוגו לחברה, לאפיין את קהל היעד אליו יש לפנות ולהצליח לתרגם כל זאת לתוצר גרפי מרהיב ומקורי שיביא לתוצאות הרצויות.

איפה לומדים קורס לימודי עיצוב גרפי

כדי להצליח בעבודה כמעצב גרפי חשוב ללמוד קורס עיצוב גרפי במוסד לימודים המתמחה בכך. הקורס חווייתי ומספק את הכלים הנדרשים לעבודה בתחום העיצוב הגרפי, ומיותר לציין כי במהלך הלימודים יש לתרגל שעות ארוכות ולהגיש פרויקטים, אך עם זאת הקורס מהנה ומפתח את היצירתיות.

מקצועות לימוד שיעניינו אתכם גם:

לימודי הנדסה
כל הזכויות שמורות Portel לימודים בישראל Ⓒ