קורס ברמנים

קורס ברמנים מתאים למי שמחפשים  עבודה עם שכר גבוה זמנית, או, אולי, קבועה. הקורס מתאים לחיילים משוחררים, מתאים לצעירים לפני לימודים, במהלכם או בסיומם. קורס ברמנים מתאים למי שאוהבים את חיי הלילה, ואווירת המועדונים. הוא מתאים, כמובן, למי שאוהבים כסף… לילה אלכוהולי טוב, עשוי להכניס לברמנים טיפים בסכום הנאמד במאות שקלים. בהינתן העובדה ששכרם של הברמנים, רובם ככולם, מבוסס על טיפים, מדובר בסכום נאה ביותר לפי כל אמת מידה. 

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

קורס ברמנים

התכונות החשובות והנדרשות ממי שרוצים לעבוד כברמנים, הן: אהבת אדם ותודעת שירות גבוהה, סובלנות וסבלנות, יחס אדיב וחייכני ללקוחות. אבל לפני הכול, כתנאי הכרחי, נדרשת מקצועיות בתחום האלכוהול- בהרכבי משקאות ובאופן הגשתם.
האווירה הדחוסה, הרעש, האלכוהול ומרכיבים נוספים הגורמים ללחץ, מחייבים את הברמנים לתפקד בתוך רעשי רקע בלתי פוסקים. לא אחת נדרשים הברמנים להגיש לכמה אנשים המתדפקים על הדלפק ודורשים את שלהם, לא פעם במצב שבו הם- רוויי אלכוהול- שתויים…

איפה לומדים קורס ברמנים?

קיימים מספר בתי ספר לברמנים בהם ניתן לעבור קורס ברמנים והכשרה מקצועית, בכדי לעבוד בתחום בעתיד. לאחר מעבר הקורס בהצלחה, יזכו הסטודנטים בתעודה מבתי ספר המוכרים על ידי איגוד הברמנים.
בעקבות הביקוש הרב למקצוע, ניתן לעבור קורס ברמנים במגוון בתי ספר ומוסדות לימוד, בכל רחבי הארץ. לא חשוב מהיכן אתם, לבטח תמצאו בית ספר מקצועי קרוב למקום מגוריכם.

בתי הספר לברמנים, המובילים:

  • זמן אמיתי – בית הספר לברמנים הגדול והמוביל בישראל, מציע שלוחות בכל רחבי הארץ: טבריה, חיפה, הרצלייה, ת"א, ירושלים, באר שבע ואילת. בזמן אמיתי מוצעים מגוון מסלולי הכשרה, וסדנאות אלכוהול כיד הדימיון. קורס ברמנים מקצועי שניתן לעבור על חשבון הפיקדון
  • בר מאסטר – בית הספר המרכזי לברמנים בר מאסטר, גם הוא מציע שלוחות לימוד במגוון ערים ברחבי הארץ: הרצלייה, חיפה, נס ציונה, אילת, אשדוד, באר שבע, ירושלים, ותל אביב. בר מאסטר מציע לתלמידים קורס ברמנים לצד משקאות אלכוהול אמיתיים ומובחרים, סדנאות בישול וקוקטיילים.
  • בר טנדר – בית הספר לברמנים ותרבות השתייה, זהו השם המוביל את בר טנדר. בית ספר המציע קורס ברמנים מקצועי, אותו תוכלו לעבור בערים: חיפה, ירושלים, כרמיאל, זיכרון יעקב, נתניה, אילת, ראשל"צ, ת"א, באר שבע. בבר טנדר תוכלו להתמקצע לעבור מגוון סדנאות והכשרות מקצועיות.

קורס ברמנים כמה זמן?

כעת, כשראינו כי ניתן לעבור קורס ברמנים, בכל עיר גדולה בישראל, נשאלת השאלה, כמה זמן יעבור מההרשמה, ועד לקבלת התעודה?

משך הקורס משתנה ממוסד למוסד. לרוב מוצע הקורס במסלול לימודי ערב, כך שכולם יכולים ליהנות ממנו. הקורס נמשך מס' חודשים בודדים, ועם סיומו בהצלחה, התלמידים כבר יכולים להתחיל לעבוד במקצוע מבוקש, בכל מקום שיש בו בר אלכוהול.

תעסוקה עם סיום הקורס בהצלחה

בתחום הברמנים תחלופת העובדים גבוהה, אם בשל סוג העבודה, והאילוצים הרבים שבהם היא כרוכה, ואם מעצם העובדה, כי אנשים צעירים ניידים ודינאמיים ומשנים תכניות חדשות לבקרים. תמיד נפתחים מקומות ודלתות, כך שהסיכויים למציאת עבודה בתחום לתלמידים בוגרי קורס ברמנים הם גבוהים.

מקומות שבהם נדרשים ברמנים:

• פאבים, מועדונים וברים
• בתי מלון (גם במסגרת עבודה מועדפת).
• מתחמי אירועים (אולמות וגנים), בתי קפה ואף מסעדות שונות.
• תמיד פתוחה האפשרות לעבוד כברמן עצמאי, ולהציע שירותים למי שעורכים אירועים שונים, כגון: כנסים, ירידים, פסטיבלים, מסיבות ועוד.

יש מקומות שפוטנציאל הרווח בהם גבוה במיוחד. לא תמיד ניתן מראש לצפות את גובה ההכנסה אבל סביר להניח כי במועדון שיש בו מספר רב של בליינים הסיכוי לקבל טיפים גבוה. גם אם הטיפ עצמו אינו גבוה- כמות האנשים מהווה ערובה לכך שבשורה התחתונה הסכום שיקבל הברמן או הברמנית יהיה גבוה.

מי מכם שאוהבים את הסצנה האלכוהולית ודאי יוכלו למצוא במקצוע זה עניין וחוויות ולהתנסות בעבודה בתנאים קשים שעשויה לחשל אותם, ובעיקר להעשיר אותם בחוויה לחיים.

קורס ברמנים מחירים ואיך מתחילים

ניתן ללמוד קורס ברמנים על חשבון מענק השחרור, מה שהופך את לימודי המקצוע לאופציה קורצת עבור צעירים.
עלות קורס ברמנים עשויה להיאמד בין 2.500 ל- 4.700 ₪. עלות הקורס מושפעת מגורמים שונים, ובהם: משך הקורס, מיקומו, מספר התלמידים, האם קיימות הנחות על חשבון הפיקדון, סוגי האלכוהול שבהם משתמשים בקורס, ומרכיבי הקורס עצמו. ברור כי ככל שאיכות המשקאות גבוהה יותר, כך, בהתאמה, מאמיר מחיר הקורס.

מחפשים מחיר טוב לתחילת קורס ברמנים מקצועי? מלאו את טופס השוואת המחירים המופיע מעלה, ועם קבלת הטופס מכם, ניצור עמכם קשר עם המחירים עבור קורס ברמנים, בהתאם לפרטים שציינתם

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!
מקצועות לימוד נוספים:
לימודי מחשבים
מחשבים
קורס ניהול מחסן
ניהול מחסן
לימודי פסיכולוגיה
פסיכולוגיה
פסיכומטרי