קורס אימון אישי קאוצ'ינג

קורס אימון אישי הינו קורס ייחודי אשר בסיומו תמצאו את עצמכם עשירים בכלים חדשים ובעלי עוצמה לעידוד ההתפתחות האישית. היתרון האדיר בקורס מסוג זה הוא שתהליך הלמידה משפיע על התלמיד בכל הרמות של החוויה, לא רק ברמה התיאורטית-אינטלקטואלית, כמו בלימודים בתחומים רבים אחרים. במילים אחרות, לא רק ידע מעשי וטכני על הדרכת אנשים להגיע מנקודה א' לנקודה ב' בחיים, אלא גם מינוף אישי בקנה מידה רחב, והעצמה שלכם, המדריכים, בכל תחומי החיים.
לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!

קורס אימון אישי כל מה שצריך לדעת אונליין

האם קורס אימון אישי מתאים לי?

כך תדעו שלא כמו קורסי מקצוע רבים אחרים, קורס אימון אישי (coaching) מתאים כמעט לכולם, עם דגש על אנשים בעלי זיקה לנפש האדם והעצמת הקיים בו. כדי להבין איך קורס אחד מתאים לרבים, אפשר להיעזר בהבנה כי כולנו בני אדם. קורס זה מציף את היסודות האנושיים, ומציע פתרונות טכניים פשוטים וזמינים לשימוש יומיומי. פתרונות אלו נוגעים לכל בני-האדם באשר הם, שכן הם מבוססים על אבני-הבניין שלנו – הרגשות והמחשבה, היכולת לנתח, לחשוב, לחוש ולבחור.

אם אתם מחפשים קורס שהוא הרבה יותר ממקצוע לחיים, ועונה על צרכים רבים ככל הניתן, הקורס הזה הוא בשבילכם. כל מי שיש לו שאיפות, חלומות, מטרות ורצון להתפתח ולגדול בחיים הללו וגם לסייע לאחרים, תוך הגשמת יעדים ויצירת חיים מלאים, עשירים ושמחים – הידע הנרכש בקורס אימון אישי מתאים לו.

איפה כדאי ללמוד אימון אישי?

קורס אימון אישי, עסקי או משפחתי אפשר למצוא בכל רחבי הארץ, במוסדות לימוד שונים. ברוב המוסדות תנאי הקבלה זהים פחות או יותר, אך תמיד יש יוצאי דופן, לכן כדאי לבדוק כל מקרה לגופו בטרם בחירה. לא חשוב מהיכן אתם בארץ, את הקורס תוכלו למצוא במגוון מוסדות לימוד. המוסדות הבולטים והמומלצים לקורס אימון אישי –

  • קורס אימון אישי בצפון – ICCM – המכללה הבינלאומית לאימון וניהול, 'המכללה לרפואה טבעית' וביה"ס למאמנים אישיים, גומא המרכז הישראלי לגישור ולאימון
  • קורס אימון אישי במרכז – מכללת הצ'קרות, שיטת בלסקי המרכז הישראלי לאימון בע"מ, ICCM – המכללה הבינלאומית לאימון וניהול, 'המכללה לרפואה טבעית' וביה"ס למאמנים אישיים, גומא המרכז הישראלי לגישור ולאימון
  • קורס אימון אישי בדרום – מכלול – מכללה הוליסטית, ICCM – המכללה הבינלאומית לאימון וניהול, מכללת הצ'קרות, גומא המרכז הישראלי לגישור ולאימון, שיטת בלסקי המרכז הישראלי לאימון בע"מ

קורס אימון – מגוון תחומי התמחות

קורס אימון אישי מציע מגוון תחומי התמחות. לכל תלמיד ישנה האפשרות לבחור את התחום בו הוא מעוניין לעסוק במסגרת האימון האישי. כל התמחות פונה לקהל יעד ממוקד, ובהתאם החומרים המועברים בקורס. לדוגמא, מאמן אישי בתחום העסקי לא תמיד יוכל לסייע במאה אחוז למתאמן הזקוק למינוף בתחום הזוגי.

תחומי התמחות מובילים בקורס אימון אישי 

  • קורס אימון עסקי – מסייע להצלחה בעסק, בקריירה ובמקום העבודה.
  • קורס אימון לניהול כלכלי – הדרכת משפחות וחשיפה לכלים שיסייעו לניהול כלכלי נכון.
  • קורס אימון לייעוץ ארגוני – אימון למנהלים המסייע במינוף יכולות ביצועי הארגון.
  • קורס אימון אישי – העצמה אישית ומינוף יכולות בתחומים הקשורים לחיי היומיום האישיים.
  • קורס אימון זוגי – מסייע במערכות יחסים ומשדרג אותן לטובות יותר.
  • קורס אימון ADHA – מסייע לבעלי הפרעות קשב וריכוז להעצים את יכולותיהם בלימודים ובעבודה.

אפשרויות התעסוקה בתחום

כיום, תחום האימון האישי פרץ את גבולות השוליים והגיע ללב התודעה. חברות רבות, גדולות כקטנות, נעזרות בשירותיהם של מאמנים אישיים, לצורך ליווי החברה. כשאדם נעזר במאמן אישי, כל היכולות שלו מועצמות.

ההבדל בין קלארק קנט לבין סופרמן לפעמים תלוי אך ורק ביצירת סביבה פנימית שמאפשרת לגיבור העל שבתוככם לפרוץ החוצה. חברות רבות הבינו את הפוטנציאל העצום שבליווי ההתפתחות האישית של עובדיהן ככלי להעצמת יכולות העבודה שלהם, ומאמנים אישיים הופכים לאישיות המעצבת את אופי החברה בה הם מועסקים.

אימון אישי יכול למנף כל אדם באשר הוא, אם רק ירצה בכך. אם במסגרת העבודה ואם במסגרת משפחתית כזו או אחרת.

כמה עולה קורס אימון אישי?

קורס אימון אישי כולל 120 עד 160 שעות לימוד. נתון זה עשוי להשתנות בין מוסד למוסד, לכן יש לבדוק בעת בחירת מוסד הלימוד את היקף הקורס באותו מקום. קורס אימון אישי בדרך כלל נמשך כשנה, אך כמה זה עולה לנו? רוצים לדעת? מלאו את הטופס מטה, שלחו, ותקבלו מספר הצעות מחיר ממוסדות לימוד שונים, וכל שנשאר לכם לעשות – לבחור בהצעה המתאימה לכם.

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם!
מקצועות לימוד נוספים:
לימודי מחשבים
מחשבים
קורס ניהול מחסן
ניהול מחסן
לימודי פסיכולוגיה
פסיכולוגיה
פסיכומטרי