פרסום באתר

קניית לינקים – בניית קישורים בתשלום

פורטל לימודים מזמין אתכם לשת"פ בתחום. מחפשים קניית לינקים חזקים / קניית קישורים איכותיים הקשורים לעולם הלימודים? צריכים בניית קישורים בתחום של מוסדות לימודים, אוניברסיטאות בארץ, קורסים, לימודי תואר, סדנאות, הרצאות, אימון אישי, עבודות, מורים פרטיים, הכנה לפסיכומטרי או נישה אחרת שלא קיבלה מספיק זרקור באתר? מעולה! היום אפשר לקצר את הדרך ולקנות קישורים טובים ורלוונטיים בנושאים שאתם צריכים. רוצים לפרסם כתבה באתר עם לינק ללקוח שאתם מקדמים? נפלא! צרו קשר. ונתקדם! 

קניית קישורים איכותיים בתחום הלימודים

אנחנו לא צריכים לספר לכם כמה גדולה החשיבות בבניית קישורים כשמדובר בתהליך של קידום אתרים, החשיבות לבצע שת"פים או להצליח למצוא קישור בעל רלוונטיות והתאמה לתוכן של אתר הלקוח שמקדמים בגוגל. כל אתר העוסק בעולם הלימודים או בתחום משלים, ימצא כאן פוטנציאל ממשי לפרסום איכותי שללא ספק יסייע בתהליך הקידום האורגני. 

פרסום מותאם אישית

אז במה אנו שונים משאר אתרי לימודים שמציעים קניית לינקים, קניית קישורים איכותיים לקידום אתרים? טוב ששאלתם! צוות אתר Portel לימודים מבין עיניין ומציע מספר אפשרויות פרסום באתר. כולנו מכירים איך עולם הקישורים בתשלום עובד (לפחות מי שמספיק ותיק בתחום), כאן לא תקבלו רק לינק מתוך כתבת בלה בלה בלה שמתפרסמת בבלוג, צוברת אבק, ונעלמת במורד התכנים שמתפרסמים באתר אחריה.. הכירו את אופציות הפרסום שפתוחות עבורכם מקדמי אתרים או כל מי שחפץ בקידום אתר בתחום הלימודים:

  1. אתם כותבים כתבה שמתפרסמת במגזין ומקושרת עם לינק לזמן שנקבע מראש מהעמוד הראשי. 
  2. אתם כותבים כתבה שיוצאת מתוך עמוד של מסלול לימודים רלוונטי ותוצג בסיידבר. הכתבה תופיע בנוסף גם במגזין.
  3. רוצים לקנות קישור מהפוטר? מהראשי? מתוכן קיים באתר? יש על מה לדבר, צרו קשר.

קניית לינקים מאתר מקודם, לא עוד ספאם!

אין צורך לשכנע את המשוכנעים נכון? אז לסיכום יש לכם אפשרות לבחור בשירות קניית קישורים איכותיים מאתר לימודים אמיתי ומקודם עם מדדי טראסט יפים וטראפיק שרק עולה ברוך השם. מקדמי אתרים יודעים, גוגל ישראל אוהב לינקים נכנסים לאתר ומדרג אתרים בהתאם לנ"ל, ובשונה מקידום אתרים בחו"ל קניית קישורים פשוט עושה את העבודה, נקודה. לא יעזור לכל מי שטוען אחרת, כמובן שצריך לעשות זאת בחכמה ולבנות תמהיל קישורים שלא מעמיד את האתר בסכנה, וקניית לינקים מפורטל לימודים זו יופי של החלטה… 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת לצרכים שלכם: