ללמוד אנגלית בקלות, מאפס! 

לומדים אנגלית

 

 

 

שטח פרסומי שלך!

קליק לפרטים

 

 

 

 

 

 

 

בעולם המודרני כישורי אנגלית הם צורך בסיסי להצלחה בעולם ההייטק, העסקים ובכל תחום האחר. כבר במודעות הדרושים מציינים המעסיקים כי דרושים להם עובדים בעלי רמה גבוה של אנגלית. בעלי כישורי אנגלית ברמה של שפת אם מצליחים להשתלב במשרות בכירות ולקבל משכורות גבוהות יותר. כל שיש לעשות בכדי למצוא עבודה טובה יותר או לצאת לעבודה בחו"ל הוא ללמוד אנגלית. אנשי שיווק שמחזיקים בכישורי אנגלית גבוהים יוכלו לפתח שיתופי פעולה בכל רחבי העולם ולגלות אפשרויות להגדלת מחזור הרווחים.

שימוש באנגלית ברמה גבוה מקרין על תדמית העסק בצורה חיובית. בעל עסק שמתבטא בצורה רהוטה בכנסים בעולם או בשיחות טלפון אל מול לקוחות מצליח להרשים אותם. ידיעת השפה האנגלית בעולם המודרני היא תנאי סף להצלחה. אדם שלא יודע אנגלית ברמה בסיסית עד בינונית מתקשה לנהל פעילות ברשת האינטרנט. השימוש באנגלית נחוץ גם בחיים הפרטיים, מבלי לדעת אנגלית קשה יהיה לטייל בעולם או לארח אורחים מחו"ל.

ללמוד אנגלית ולפתוח דלת לעולם

צעירים רבים מגיעים ללמוד אנגלית מתוך מטרה ברורה לצאת לעבוד בחו"ל ולהרוויח סכומי כסף גדולים. הצעירים הישראלים ידועים כעובדים חרוצים וחדורי מוטיבציה, מעסיקים בכל רחבי העולם שמחים להציע לצעירים הישראלים עבודות בענף המכירות, הובלות, הייטק, טיפול בילדים ועוד. היציאה לעבודה בחו"ל נפוצה בקרב הצעירים הישראלים. בתי ספר לאנגלית שמחים להציע להם מסלולי לימודים מיוחדים של אנגלית מדוברת במטרה לאפשר להם ללמוד אנגלית במהרה לקראת היציאה מהארץ.

אל מול אותם עובדים רציניים שמשקיעים זמן וכסף בלימוד אנגלית, קיימים אחרים שבטוחים כי השהייה בחו"ל תאפשר להם ללמוד אנגלית בתוך כמה ימים. במבחן התוצאות הם מגלים את הטעות המרה שעשו בתוך זמן קצר. המעסיקים לא מעוניינים להמתין מספר שבועות או כמה חודשים עש שיקבלו עובד שמסוגל לעבוד ולשוחח עם הלקוחות. צעירים שיוצאים לעבודה בחו"ל מבלי ללמוד אנגלית מקבלים על עצמם את הסיכון לאבדן מקום העבודה.

ללמוד אנגלית בבית ספר מקצועי

תוצאות משיגים רק כאשר משקיעים מאמצים ומתרגלים, ללמוד שפה חדשה זה אף פעם לא פשוט. בתי הספר המקצועיים ללימוד אנגלית מצליחים להביא תוצאות מקסימליות בתוך זמן קצר. לימודי אנגלית הם המקצוע שלהם, התשתית בבית הספר מיועדת כולה ללימוד אנגלית מתוך מטרה להשיג תוצאות טובות במהרה. ההצלחה של התלמידים היא ההצלחה של בית הספר, תלמידים מרוצים הם הפרסומת הטובה ביותר. המדריכים מקפידים לנהל מעקב אחר כל אחד מהתלמידים, לשוחח עמם (באנגלית כמובן!) ולתת מענה מלא לכל קושי.

כאשר בוחרים ללמוד אנגלית בבית ספר בעל מוניטין אפשר לישון בשקט. בתי הספר הללו מפעילים כ-10 רמות לימוד, כך שכל תלמיד יוכל למצוא לעצמו קבוצה מתאימה ולהתחיל להתקדם. פרט לרמות הלימוד אפשר למצוא גם קורסים מיוחדים של אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, הכנה לקראת ראיון עבודה, אנגלית לילדים, אנגלית למבוגרים ועוד.

מקצועות לימוד נוספים:

לימודי הנדסה
כל הזכויות שמורות Portel לימודים בישראל Ⓒ